Üyelik İşlemleri
Üye Girişi

Üye Ol
Destekleyenler

Rektörümüzün Mesajı

Sevgili öğrenciler, değerli akademisyenler,

MCBÜ Spor Bilimleri Fakültemizin düzenlediği 5.Uluslararası Spor Bilimleri Turizm ve Rekreasyon Öğrenci Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktan onur ve mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.

Üniversitemizin en eski birimlerinden birisi olan Spor Bilimleri Fakültemiz köklü spor kültürü mirasına sahip olup, şu an hizmet vermiş olduğu binasının 59 yıllık mazisi bulunmaktadır. Üniversitemiz bilimsel etkinliklerin düzenlenmesine büyük bir önem vermektedir. Bu tip etkinlikler aracılığı ile bilim insanları bir araya gelebilmekte, ortak çalışmalara imza atabilmekte ve fikir alışverişinde bulunarak bilimin daha da ilerlemesine katkı sağlamaktadırlar. Spor Bilimleri Fakültemiz Türkiye’nin tarihi mirası en eski okullarından birisi olmanın verdiği sorumluluk ile bu kongreye ev sahipliği yapmaktadır. Beşincisi düzenlenecek olan bu kongrenin, Spor Bilimleri alanında var olan bilgi ve deneyim paylaşımını arttıracağını ve tecrübeli akademisyenlerimizin, lisans ve lisansüstü öğrenciler arasında köprü olacağını düşünüyor ve önemsiyorum.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi adına  Spor bilimleri, turizm ve rekreasyon alanında çalışma yapan akademisyenleri ve özellikle de genç akademisyen adaylarımızı Manisa ilimizde görmekten büyük bir mutluluk duyuyor, tüm katılımcılara selam ve sevgilerimi sunarak verimli bir Kongre olmasını temenni ediyorum.

Prof. Dr. A. Kemal ÇELEBİ

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü